Профілактика метгемоглобінемії

Чиста вода - це запорука нашого здоров’я і здоров’я наших дітей. Проте значна кількість водоносних горизонтів забруднена різними шкідливими для організму людини сполуками.

10:46 23.12.2022

Повідомлення RASFF 2022.6977-fup5

Новгородківський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області інформує, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів надійшло повідомлення RASFF від 07 грудня 2022 року № 2022.6977-fup 5, стосовно виявлення Salmonella enteritidis у заморожених сирих курячих смужках, що експортувались з Польщі (виробник: Imex MarekSala, Sp. z o.o., Poland; вантажовідправник: Krak-Tol Katarzyna i Artur Tolak sp.j., Poland) до України (отримувач: ТзОВ «ЕКСІМ ФУД», вул. Хмельницького, 10, смт Куликів, Львівська обл., 44835).

11:07 15.12.2022

Погіршення епізоотичної ситуації у світі щодо Грипу птиці.

У зв’язку з погіршенням епізоотичної ситуації у світі  щодо Грипу птиці, зокрема з вересня по листопад 2022 року в країнах Європи зареєстровано 763 спалахи високопатогенного грипу птиці у 23 країнах, у т.ч. що межують з Україною (Угорщина –13, Польща – 1, Молдова – 1), враховуючи шляхи міграції цільових видів дикої перелітної птиці, військові дії, які можуть впливати на розширення зони високого ризику виникнення грипу птиці, значну концентрацію поголів’я птиці, існує високий ризик занесення та розповсюдження грипу птиці в Україні з I декади грудня 2022 року по III декаду лютого 2023 року.

14:40 13.12.2022

СКАЗ – СЕРЙОЗНА ПРОБЛЕМА.

Сказ – надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується летально.

15:47 12.12.2022

Повідомлення RASFF

Новгородківський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області інформує, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF) надійшло повідомлення від 04 листопада 2022 року № 2022.6364-fup 1, стосовно виявлення Кадмію у восьминогах «міні», що експортувались з Італії (виробник: Borrelli s.r.l, Italy; вантажовідправник: Alis Srl, Italy; оптовик: Metro Deutschland GmbH, Germany) до України (отримувач: ТзОВ «СІЛЬПО-ФУД», вул. Бутлерова, 1, м. Київ, 02090).

13:26 04.12.2022

До уваги дрібнотоварних виробників та пунктів заготівлі молока

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Гігієнічних вимог до дрібнотоварного виробництва та обігу молока» від 7 квітня 2022 р. № 209 затверджені гігієнічні вимоги до первинного виробництва та обігу молока від сільськогосподарських тварин, які утримуються дрібнотоварними виробниками, а також до пунктів заготівлі молока.

10:43 30.11.2022

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ОСІННІХ ОБСТЕЖЕНЬ ТА ҐРУНТОВИХ РОЗКОПОК

З метою прогнозу розвитку шкідників в наступному році у період з 12 вересня по 13 жовтня 2022 року спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби Кіровоградщини провели осінні обстеження, зокрема ґрунтові розкопки, полів, садів, лісосмуг, неорних земель та інших сільськогосподарських угідь на виявлення їх зараження шкідливими організмами у господарствах області усіх форм власності. За результатами виявлено достатній зимуючий запас, різноманітний видовий склад та добрий фізіологічний стан шкідників.

09:51 30.11.2022

Обережно, сказ!

Відповідно до затвердженого Плану протиепізоотичних заходів по профілактиці основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на території Новгородківської селищної ради Кропивницького району, Кіровоградської області на 2022 рік було проведено профілактичний відстріл безпритульної тварини (собаки) на території сміттєзвалища за межами населеного пункту смт. Новгородка.

14:11 29.11.2022

ЯК ЗБЕРІГАТИ ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ В ЗАКЛАДАХ ТОРГІВЛІ ЗА УМОВИ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Внаслідок пошкодження енергосистеми України російськими ракетними обстрілами розпочалися віялові та аварійні відключення електроенергії в регіонах. Водночас важливим питанням залишається забезпечення продовольчої безпеки українців, зокрема дотримання температурних режимів під час виробництва та реалізації харчових продуктів.

08:31 28.11.2022