СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Розбудуйте свій бізнес з нуля: пропонуємо навчання в Івано-Франківську від Служби зайнятості!

Готові зробити перший крок до власного бізнесу та реалізувати ваші підприємницькі мрії? Шукаєте підтримку та знання, які допоможуть вам розбудувати успішний бізнес з нуля? Тоді ви потрапили за адресою!

09:57 13.03.2024

Армія відновлення: більше 100 тисяч направлень видано з початку дії програми службою зайнятості

З початку дії урядового проєкту “Армія відновлення” було видано майже 102 тисячі направлень для участі тимчасово безробітних українців у суспільно корисних роботах з відбудови країни.

09:52 13.03.2024

Кіровоградщина: служба зайнятості запрошує на роботу кулінарів та пропонує зарплату до 17 тисяч гривень

Шановні гурмани та шанувальники кулінарної майстерності! Кіровоградський обласний центр зайнятості відкриває двері до світу смачних можливостей із вакансіями для талановитих кухарів у регіоні, наразі їх – 37.

13:32 12.03.2024

Станьте експертом у сфері торгівлі: розпочніть навчання на продавця продовольчих товарів у Дніпрі

Мрієте про захопливу кар'єру у сфері торгівлі? Заповніть своє життя яскравими враженнями та можливостями – розпочніть свій професійний шлях із навчання за професією «Продавець продовольчих товарів».

10:08 12.03.2024

У якому розмірі надається роботодавцям компенсаціящодо працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб в минулому році?

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331 затверджено Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні (далі - Порядок).

10:05 12.03.2024

Чи можуть бути внесені зміни до вже поданого звіту про вакансії?

Нагадаємо, що Порядок подання форми звітності № 3-ПН“Інформація про попит на робочу силу (вакансії)”затверджено наказом Міністерства економіки України від 12 квітня 2022 року № 827-22, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25 травня 2022 року за № 565/37901.

10:08 06.03.2024