СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Пропозиції роботи для людей з інвалідністю: можливості та підтримка у Кіровоградському регіоні

На Кіровоградщині наразі понад 150 вакансій, які призначені для працевлаштування осіб з інвалідністю. Заробітну плату роботодавці пропонують до 20 000 гривень. Робота є як на повний робочий день, так і на 0,5 ставки за індивідуальним графіком.

09:27 18.04.2024

Які документи подаються роботодавцем для отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю?

Нагадаємо, що Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю (далі – Порядок) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893.

14:09 17.04.2024

Здійсніть свої перші польоти: курси з керування БПЛА розпочинаються у квітні

З’явилася унікальна можливість для всіх, хто мріє про кар’єру у сфері дронових технологій! З 23 квітня 2024 року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості стартують курси підвищення кваліфікації за програмою «Керування БПЛА (дроном): теорія і практика».

14:07 17.04.2024

Які витрати покриваються роботодавцям за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю?

Нагадаємо, що питання надання такої компенсації врегульовані постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023року № 893. Нею затверджено Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.

16:06 16.04.2024

Створюйте тексти, що продаються: курси з копірайтингу від служби зайнятості

Мрієте про кар’єру у сфері мистецтва письма? Хочете дізнатися секрети привабливого та ефективного тексту, який здатний захопити увагу та переконати? Тоді курси цільового призначення від служби зайнятості за програмою «Копірайтинг. Базовий курс для початківців» саме для вас!

09:52 12.04.2024

Шукаєте роботу на 0,5 ставки? Дізнавайтеся про вакансії від Кіровоградського обласного центру зайнятості

Не маєте можливості працювати на повний робочий день? Кіровоградський обласний центр зайнятості пропонує вакансії у регіоні, які передбачають роботу на 0,5 ставки. Заробітну плату роботодавці пропонують до 10 000 гривень.

09:51 12.04.2024