СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Форсайт-дослідження: майже 63 % військовослужбовців хотіли б зайнятися власною справою, близько 11 % – уже її мають!

За результатами дослідження Український ветеранський фонд та Мінветеранів майже 63% військовослужбовців хотіли б зайнятися власною справою, близько 11% зазначають, що вже мають власну справу. Більше 50% опитаних ветеранів також мають бажання розвивати власну справу. Детальніше про дослідження https://is.gd/j2hGZ2

15:29 21.03.2024

Грант від єРобота: 15 тис. українців визнані переможцями грантової програми від її старту, з них 178 –жителі Кіровоградщини

474 українці визнані переможцями четвертої у 2024 році хвилі грантової програми «Власна справа» та отримають від держави 113 млн гривень на започаткування або розширення свого бізнесу.

15:26 21.03.2024

Розбудуйте свій бізнес з нуля: пропонуємо навчання в Івано-Франківську від Служби зайнятості!

Готові зробити перший крок до власного бізнесу та реалізувати ваші підприємницькі мрії? Шукаєте підтримку та знання, які допоможуть вам розбудувати успішний бізнес з нуля? Тоді ви потрапили за адресою!

09:57 13.03.2024

Армія відновлення: більше 100 тисяч направлень видано з початку дії програми службою зайнятості

З початку дії урядового проєкту “Армія відновлення” було видано майже 102 тисячі направлень для участі тимчасово безробітних українців у суспільно корисних роботах з відбудови країни.

09:52 13.03.2024