СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Інновації у сільському господарстві: вивчайте роботу агродронівзі службою зайнятості

Ви мрієте про сучасні технології у сільському господарстві? Хочете освоїти найновіші методи та інструменти для підвищення ефективності вашого фермерського господарства? Тоді ця новина для вас!

14:04 10.04.2024

Топ-3 регіони, де найбільше переможців за програмою єРобота

Цьогоріч  прийнято 36 позитивних рішень на отримання жителями Кіровоградщини (у т.ч.й ВПО) грантів на створення або розвиток власного бізнесу.  До трійки лідерів за місцем впровадження підприємницької діяльності або ведення бізнесу є Кропивницький – 24 переможці, Новоархангельщина – 5 переможців та Мала Виска – 2 переможці.

14:17 09.04.2024

З 1 квітня збільшиться розмір компенсаційних виплат роботодавцям, - Держслужба зайнятості

З 1 квітня 2024 року, відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2024 рік», мінімальна заробітна плата в Україні підвищиться до 8 тис. гривень. У зв’язку з цим зміниться розмір деяких виплат, що стосуються сфери зайнятості, розмір яких узгоджений з мінімальною зарплатою.

14:15 09.04.2024

Не менше якої величини має бути інформація про заробітну плату у формі звітності № 3-ПН?

Насамперед нагадаємо, щоза наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) роботодавець не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії зобов’язаний подаватидо центру зайнятостіінформацію про попит на робочу силу (вакансії) заформою № 3-ПН.

09:49 09.04.2024

Від рибалки до рибовода: вивчайте ази рибного господарства у Рівному

Мрієте про роботу на природі в гармонії з водною стихією? Хочете освоїти мистецтво вирощування риби та керувати власною аквафермою? Маємо для вас вигідну пропозицію професійного навчання за професією «Рибовод (кваліфікований робітник»)!

09:47 09.04.2024

У якому розмірі надається роботодавцям компенсація при працевлаштуванні ВПО з 1 квітня 2024 року?

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331 затверджено Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

13:25 04.04.2024

Який максимальний розмір допомоги по безробіттю діє з 1 квітня 2024 року?

Пунктом 3-3 прикінцевих положень ЗаконуУкраїни «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»визначено, що під час дії воєнного стану максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року.

13:21 04.04.2024

Допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї: який розмір діє з 1 квітня 2024 року?

Нагадаємо, що допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї є безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою, яка надається одноразово у безготівковій формі коштом державного бюджету непрацюючій працездатній особі з-поміж членівмалозабезпеченої сім’ї для організації підприємницької діяльності та сприяння її економічній самостійності.Це врегульовано Порядком надання допомоги на здобуття економічноїсамостійності малозабезпеченої сім’ї, затвердженим постановою Кабінету МіністрівУкраїни від 21 квітня 2021 року № 397.

13:19 04.04.2024

Який граничний розмір компенсації витрат роботодавця за облаштування робочого місця при працевлаштуванні осіб з інвалідністю діє у квітні 2024 року?

Насамперед нагадаємо, що Порядок надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893.

10:56 02.04.2024