Звернення Володимира Зеленського наприкінці 775-го дня війни

«Максимум уваги зараз Харкову: енергетичній ситуації, підтримці людей, бізнесів у місті, області. Максимум протидії російським планам щодо Харкова: працюємо з партнерами для того, щоб зміцнити ППО. Провів сьогодні Ставку, де тематика Харкова й області була основною. Доповідали і Головком, і командувач Повітряних сил. Звичайно, увага всім іншим напрямкам захисту нашої держави і людей.

20:01 08.04.2024

Ми, українці, такі сильні

Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.

15:35 08.04.2024

Починаючи з 2014 року «Естонська рада у справах біженців» надає гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та іншим вразливим категоріям населення в Україні

Наразі на території Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні розпочинає реалізацію «Програми екстреної підтримки забезпечення засобами до існування».

10:51 08.04.2024

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 774-го дня війни

«Був увесь день на зв’язку з військовими – з Головкомом, також з керівником Служби безпеки України та міністром внутрішніх справ. І щодо ситуації на передовій, і щодо російських ударів по нашій країні – окрема увага, звичайно, Харкову.

20:50 07.04.2024

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 773-го дня війни

«Ми зробимо все можливе, неможливе, щоб світ і надалі підтримував Україну та дійсно бачив, які героїчні наші люди, бачив, як українці захищають свою державу, свої міста і села, як відновлюють життя попри все і як знищують окупанта. Бо Росія саме на це заслуговує – Росія заслуговує на те, щоб програти. Усім заслуговує, що вона робить. Усім своїм терором. Я дякую кожному нашому воїну, хто бʼється заради України. Дякую всім, хто працює, щоб Україна могла вистояти і перемогти. Дякую всім, хто дбає про ближнього та всю Україну».

20:32 06.04.2024

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 772-го дня війни

«Дякую всім, хто задіяний у регіоні в будівництві фортифікацій: Чернігівщина працює згідно з графіком. Заслухав доповіді військового та безпекового керівництва області – питання оборони, знищення російських ДРГ, протидії обстрілам. У всіх прикордонних районах проблематика однакова. Постійні російські знущання – обстріли, терор. На 15 тисяч мешканців прикордонних громад Чернігівщини, які зазнають постійних таких ударів із Росії, терористи випустили 15 тисяч снарядів за минулий рік. Не жаліють. Буквально кожну людину намагаються дістати – хочуть знищити все життя тут. І кожен, хто захищає наших людей, усі наші громади, усю нашу Україну, кожен у світі, хто допомагає Україні, – справжній оборонець життя. Я вдячний усім».

18:34 05.04.2024

Що таке “Єдина ветеранська лінія”?

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.

18:26 05.04.2024