Шановні громадяни!

Адміністрація ПрАТ Кіровоградобленерго сповіщає, що внаслідок несприятливих погодних умов (дощ, вітер, гроза) на території нашої області можуть статися обриви проводів ліній електропередач.

20:50 15.04.2024

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 782-го дня війни

«Зараз увесь світ побачив по діях союзників у небі Ізраїлю та сусідніх країн, якою справді ефективною може бути єдність у захисті від терору, якщо в основі єдності – достатня політична воля. Разом діяли Ізраїль, Америка, Британія, Франція та Йорданія. Максимально ефективно.

20:45 15.04.2024

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 781-го дня війни

«Росія використовує кожен день, кожен тиждень, кожен місяць, щоб завдати значної шкоди. На жаль, допомога Україні досі обмежена, а російська держава досі має доступ до критичних компонентів, які необхідні для виробництва ракет і дронів. У кожній ракеті, що завдає ударів по Україні, щонайменше десятки компонентів – електроніки, чипів, – які постачаються від компаній з інших країн та завозяться через територію сусідів Росії.

20:43 14.04.2024

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

«Сьогодні є дуже хороший результат у нашої міжнародної роботи: Німеччина надасть нам додатковий Patriot – сьогодні з канцлером Шольцом про це домовились. Також працюємо з Німеччиною над додатковою системою IRIS-T – це теж сильна ППО – і над ракетами для наявних у нас систем захисту неба. Лідерство Німеччини дійсно відчувається, і завдяки такому лідерству ми зможемо зберегти тисячі життів та зможемо дати Україні більше захисту від російського терору».

20:30 13.04.2024

Є дні в період Великого посту, так звані батьківські суботи, коли православні віряни моляться за упокій душі померлих близьких

Сьогодні, в суботу четвертої седмиці Великого посту, на Алеї Слави в селищі Новгородка відбулася спільна молитва за наших полеглих воїнів та усіх невинно убієнних, дорослих та дітей, у цій кривавій війні. Рідні, друзі, знайомі, жителі громади згадували покійних як тих, хто вже знайшли спокій у Бога. А ще звучала щира молитва про якнайскорішу Перемогу та Всевишню милість Україні і всьому українському народу.

17:00 13.04.2024

Володимир Зеленський взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад

«В кожній громаді – свої потреби. Але всі ми маємо памʼятати про головну потребу всієї нашої держави зараз і кожного українця. Ми повинні зупинити агресію Росії та завершити цю війну справедливим миром на своїх умовах. Тільки це може відновити справжню безпеку для всіх. Заради цього ми повинні не втрачати час і не проявляти слабкості. Ми повинні якнайбільше захистити життя наших людей від російського терору.

21:37 12.04.2024

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ІНФОРМУЄ

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Якщо у вас є інформація про протиправні дії, зловживання службовим становищем працівниками підрозділів ДСНС, якщо ви бажаєте отримати відповідь на запитання стосовно роботи органів Головного управління ДСНС, якщо у вас є зауваження, побажання - до ваших послуг телефон довіри Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області – (код 0522) 32-86-25 (тел. факс) та спеціальна електрона поштова скринька 777-vvb@ukr.net, також можете письмово повідомити за адресою: 25015 м. Кропивницький, вул. Пашутінська, 1. Конфіденційність розмови та анонімність дзвінка гарантуємо.

14:31 12.04.2024

Трекер настрою

Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.

14:18 11.04.2024

Шановні жителі громади!

Щоразу, коли ми підносимо у молитві свої серця до Бога, ми просимо нашого Спасителя про упокій душ та спасіння близьких нам людей, що відійшли у вічність. Особливо згадуємо наших полеглих воїнів, які, вчинивши найбільшу самопожертву в ім'я правди, посіли поруч з нашим Господом Ісусом Христом у Царстві Небесному.

11:01 11.04.2024