Звернення Володимира Зеленського наприкінці 807-го дня війни

«Головне – Харківщина. Російські війська сьогодні спробували розширити операції проти України. Ми розуміємо обсяг сил окупанта, бачимо його задум. Наші воїни, наша артилерія, наші дрони дають відповідь окупанту. Я вдячний кожному нашому солдату, кожному сержанту, кожному офіцеру, які саме так захищають наші позиції, як потрібно. Додаємо наших сил на Харківські напрямки.

21:27 10.05.2024

Починаючи з 2014 року «Естонська рада у справах біженців» надає гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та іншим вразливим категоріям населення в Україні

Наразі на території Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні проводить реалізацію «Програми розширення можливостей жіночого підприємництва 2023-2024».

16:09 10.05.2024

Вручення державної нагороди мамі загиблого захисника

Сьогодні селищним головою Олександром Сирицею та начальником 5–го відділення Кропивницького РТЦК та СП, підполковником Володимиром Котятком було вручено державну нагороду мамі загиблого захисника Рябко Ірині Михайлівні. Її син, житель села Вершино-Кам’янка, Сергій Рябко, у квітні 2022 року добровольцем вступивши до полку «Азов», став на захист Батьківщини.

11:36 10.05.2024

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 806-го дня війни

«Провів нараду з керівниками наших Сил оборони України: Головком Сирський, начальник Генерального штабу Баргилевич, міністр оборони України Умєров. І про те, як прискорити постачання зброї від партнерів, і про те, як діяти – зараз, наявними силами і засобами, наявною зброєю, – щоб досягти необхідних нам результатів. Бачимо, до чого готується окупант. Буде йому відповідь.

20:42 09.05.2024

Відбулося відкриття поліцейської станції у Верблюжці

В рамках реалізації проекту Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади» сьогодні у Верблюжці відбулося відкриття поліцейської станції, що стане запорукою відкритості та доступності поліцейських послуг для кожного місцевого мешканця.

19:14 09.05.2024

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 805-го дня війни

«Вдячний усім, хто сьогодні протягом дня в різних наших регіонах ліквідовує наслідки удару російських нацистів: Вінницька область, Франківщина, Львівщина, Запоріжжя, Полтавщина, Кіровоградська область. Так Кремль відзначає день завершення Другої світової війни у Європі – масованим ударом, своїми намаганнями зламати життя нашого народу, своїм нацизмом. За одну цю добу – майже 60 російських ракет і понад 20 «шахедів». Це був прорахований, комбінований удар проти нашої енергосистеми – проти електрогенерації, дамби ГЕС, газової інфраструктури. Частину ракет і більшість «шахедів» вдалося збити.

22:00 08.05.2024