#ВеликеБудівництво #дороги

В рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво ремонтується об'їздна дорога біля Кропивницького.

15:53 27.07.2021

Стартували «Е-лікарняні»!

З 01 червня 2021 року розпочато поетапне впровадження електронної форми листків непрацездатності, сформованих на підставі медичних висновків про тимчасову непрацездатність, що передбачено Порядком організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 31 березня 2021 року

11:10 23.07.2021

Всеукраїнська асоціація громад на загальних зборах 19 липня 2021 року обрали голову асоціації її правління та керівників регіональних обласних відділень.

Головою ВАГ обрано Кіптівського сільського голову Кучму Володимира Володимировича Чернігівська область. Керівником Кіровоградського обласного регіонального відділення та членом правління Всеукраїнської асоціації громад обрано секретаря Новгородківської селищної ради Олега Вєтрова, а Новгородківська селищна рада вступила в ряди сильної та успішної команди.

14:24 20.07.2021

ГЕРОЯМ СЛАВА!

16 липня 2014 року у бою в прикордонному селі Маринівка (Шахтарський район) загинув старший лейтенант, заступник командира 1-ї механізованої роти з озброєння 28-ї окремої механізованої бригади Василь Новак. Колона з трьох БМП заїхала в село й натрапила на російських терористів. У машину Василя влучив снаряд з танка.

16:07 16.07.2021

СТАРТ Є !!!

Сьогодні Кіровоградський обласний депутат Максим Собко вручив автомобіль - реаніматор швидкої екстриної допомоги.

16:59 15.07.2021

"Дія. Цифрова освіта"

Мінцифра запустила освітній серіал "Як громаді стати цифровою", доступний за посиланням:

15:49 15.07.2021

На Кіровоградщині втілюють проєкти програми Президента України Володимира Зеленського #Велике будівництво

Один з наймасштабніших – міст через річку Синюха поряд із Новоархангельському рамках ремонту дороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка.

15:27 15.07.2021