СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Співпраця у дії: які послуги можуть отримати ВПО

Чимало людей через активні бойові дії змушені залишати свої домівки та починати нове життя. Після переїзду на нові території їм доводиться одночасно вирішувати складні завдання: шукати житло та роботу, а головне – вчитися не опускати руки за жодних обставин.

10:20 25.04.2024

Ветеранський бізнеста платформа «Зроблено в Україні» - курс на розвиток економіки

Сьогодні держава запроваджує чимало механізмів, які б сприяли поверненню учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей до соціалізації та реалізації себе у професійній сфері. Одним із заходів є підтримка підприємницької ініціативи цих громадян шляхом надання безповоротної, безпроцентної державної допомоги на створення або розвиток власного бізнесу.

10:18 25.04.2024

Вже 500 ветеранів та їх подружжя отримали грант на створення або розвиток власної справи!

Грант на власну справу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей – це безповоротна, безпроцентна державна допомога фізичним особам та фізичним особам – підприємцям, які відносяться до вказаних категорій осіб, на створення або розвиток власного бізнесу.

10:16 25.04.2024

Результати минулого року: Долинщина серед лідерів по активності підприємців щодо отримання мікрогрантів

Чимало на Кіровоградщині прикладів підприємців, які вже скористалися грантовою програмою «єРобота», реалізовують власні бізнес-ідеї  та створюють нові робочі місця для безробітних громадян.

16:32 23.04.2024

Нові можливості для кар'єри: вакансії для психологів та практичних психологів на Кіровоградщині

Кіровоградський обласний центр зайнятості повідомляє про відкриття нових можливостей для тих, хто шукає роботу у сфері психології. Якщо ви маєте досвід у цій галузі або просто відчуваєте покликання допомагати іншим, це може бути ваш шанс долучитися до стабільного та цікавого професійного середовища.

13:22 23.04.2024

Розбудуйте свою кар’єру у веброзробці: курси від служби зайнятості!

Шукаєте можливість розвинути свої навички у сфері веброзробки? Тоді чудова новина для вас! З 30 квітня цього року стартують курси підвищення кваліфікації за програмою «Основи розробки вебсайтів».

13:40 19.04.2024

Куди звертатись роботодавцю для отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністю?

Для отримання компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць при працевлаштуванні осіб з інвалідністюроботодавець має звернутися до філії обласного центру зайнятості за місцем провадження його господарської діяльності та подати заяву і визначений перелік документів.

09:31 18.04.2024