Про попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей

Кіровоградська область розташована в межах Українського кристалічного масиву і відноситься до маловодних регіонів України. Водопостачання населених пунктів здійснюється з відкритих, змішаних та підземних водозаборів.

12:04 09.04.2021

Нові зміни в нормативно-правових актах з питань бджільництва!

Для сприяння розвитку галузі бджільництва та підвищення рівня обізнаності суб’єктів господарювання всіх форм власності  повідомляємо, що наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338-1 «Про деякі питання у сфері бджільництва», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за № 280/35902 (далі – Наказ), затверджено:

10:50 26.03.2021

ПАМ’ЯТКА щодо порядку реєстрації пасік

З урахуванням чинного законодавства України пасіки підлягають реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, які займаються бджільництвом, у місцевих державних адміністраціях або сільських, селищних, міських радах.

16:52 01.03.2021

Повідомлення RASFF

Від Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF):

16:28 25.02.2021

Повідомлення RASFF

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 17 лютого 2021 року № 2021.0845, у шоколадках з насінням кунжуту, що експортувалось з Іспанії (виробник: Chocolates Torras SA, Ella Del Terri; постачальник: Trades SA, Barcelona) до України (отримувач: ТОВ «Галичина Опт», вул. Княгині Ольги, 5 з, м. Львів, 79021) виявлено несанкціонованої речовини оксид етилену (0,35 mg/kg – ppm).

15:25 25.02.2021

Увага сказ!

Новгородківський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області повідомляє, що епізоотична ситуація зі сказу тварин на території району залишається складною, але контрольованою.

15:21 17.02.2021