СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем?

Лягаючи спати, ти ніяк не можеш заснути, адже завтра такии?важливии? день! Нарешті! Серед багатьох претендентів на вакансію звернули увагу саме на твоє резюме і запросили тебе на співбесіду. Щоб не зіпсувати настріи? собі і потенціи?ному роботодавцю, скористаи?ся нашими порадами:

16:09 12.04.2021

У якому районі Кіровоградщини найбільше вакансій?

Станом на 08.04.2021 р. у базі вакансій служби зайнятості Кіровоградщини зареєстровано 1941 вакансія.Середній  розмір заробітної плати у зареєстрованих вакансіях становить  7938,2 грн. У 41,88% вакансій  розмір заробітної плати – вище мінімальної.

12:01 09.04.2021

Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем?

Лягаючи спати, ти ніяк не можеш заснути, адже завтра такии? важливии? день! Нарешті! Серед багатьох претендентів на вакансію звернули увагу саме на твоє резюме і запросили тебе на співбесіду. Щоб не зіпсувати настріи? собі і потенціи?ному роботодавцю, скористаи?ся нашими порадами:

11:58 09.04.2021