СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Прояв поваги до рідного краю: безробітні Новгородківщини долучились до робіт з благоустрою

Одним із напрямків взаємовигідної співпраці Новгородківської районної філії обласного центру зайнятості з Новгородківською селищною радою є організація громадських робіт із залученням безробітних громадян.

16:16 11.05.2021

У травні безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно здобути 25 професій

У травні поточного року безробітні громадяни, які зареєстровані у службі зайнятості, можуть безкоштовно пройти професійне навчання за 25 спеціальностями. Це професії кравця, оператора покоївки, кухаря суднового, контролера-касира, оператора верстатів та ін.

15:58 07.05.2021

Які послуги можуть отримати мешканці Кіровоградщини у службі зайнятості?

Відповідно до статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» видами соціальних послуг за цим Законом та Законом України «Про зайнятість населення» є:

15:56 07.05.2021