ОГОЛОШЕННЯ

16:25 05.07.2021

Що роботи з використаною тарою з під засобів захисту рослин та мінеральних добрив.

Досить часто в процесі господарювання виникає питання: що робити сільськогосподарським товаровиробникам з використаними каністрами з-під засобів захисту рослин та поліпропіленовими мішками з-під мінеральних добрив??

10:49 05.07.2021

Шановні пасічники та аграрії Новгородківської селищної ради!

В даний час бджільництво, як галузь сільського господарства, динамічно розвивається та  потребує спільних зусиль щодо вирішення наявних проблем, як з боку пасічників, так і з боку аграріїв, зокрема під час використання пестицидів та агрохімікатів, упорядкування добросусідства тощо.

10:47 05.07.2021

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВИПАЛЮВАННЯ РОСЛИННОСТІ ТА ЇЇ ЗАЛИШКІВ

Випалювання рослинності та її залишків залишається однією з найбільш актуальних екологічних проблем для навколишнього середовища і здоров’я людини. Спалювання сухостою забруднює повітря, а розведені навмання багаття призводять до неконтрольованих масштабних пожеж і значних збитків.

09:12 05.07.2021

Земельна Конституція в дії

Громадянам при вирішенні питань безоплатної приватизації землі, набрання права оренди на землю (торги) необхідно враховувати вимоги, внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28 квітня 2021 року № 1423-IX (набрав чинності 27 травня 2021 року), підписаний Президентом України Володимиром Зеленським 24 травня 2021 року на Всеукраїнському форумі «Україна. 30. Земля».

11:38 16.06.2021

ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ПРО БЕЗПЕНИЙ ВІДПОЧИНОК НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ

Досвід і спостереження свідчать, що нещасні випадки найчастіше трапляються при порушенні правил безпеки на воді. Кожному слід пам'ятати, що вода помилок не пробачає. Відпочиваючи, треба дотримуватися заходів безпеки та намагатися якнайшвидше навчитися плавати. Купайтеся краще вранці або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання. Температура води повинна бути не нижче +17-19° С, у більш холодній - перебувати небезпечно.

16:43 09.06.2021

Запроваджено декларування зростання роздрібних цін на бензин і дизпаливо!

З 12 травня поточного року вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 450 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341", якою запроваджено декларування зростання роздрібних цін на бензин і дизпаливо понад 1%.

13:38 03.06.2021