ІНФОРМУЄМО

Немає документів, щоб підтвердити стаж? Шукайте свідків!

Як відомо, основним документом, який підтверджує стаж роботи до 01.01.2004 року, є трудова книжка. Проте у зв’язку з некоректним її веденням та заповненням, перед майбутніми пенсіонерами постає питання стосовно необхідності підтвердження наявного трудового стажу у порядку та спосіб, встановлені чинним законодавством.

15:30 14.06.2021

Порядок виплати недоотриманої пенсії в зв’язку зі смертю пенсіонера

Сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, виплачується по місяць смерті включно членам його сім'ї, які проживали разом з пенсіонером на день його смерті (стаття 52 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”), у тому числі непрацездатним членам сім'ї, зазначеним у частині другій статті 36 згаданого Закону, які знаходилися на його утриманні, незалежно від того, проживали вони разом з померлим пенсіонером чи не проживали.

16:21 31.05.2021

Працюючі пенсіонери Кіровоградщини у червні отримають доплату в результаті щорічного перерахунку

Перерахунок працюючим пенсіонерам проводиться щороку з 01 квітня. Підставою для його проведення є дані про доходи тих пенсіонерів, які працюють, за останні 24 місяці.

17:16 20.05.2021

Саме час перевірити дані про свій страховий стаж!

Відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування” Пенсійний фонд України формує та веде реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування (далі – Реєстр застрахованих осіб), за відомостями якого обчислюється страховий стаж, призначаються пенсійні та страхові виплати (з тимчасової втрати працездатності, по безробіттю та інші).

10:40 17.05.2021

А ви маєте право на пенсію за вислугу років?

Усі професії важливі, усі професії потрібні… Але є такі професії, робота на яких надає людині особливе право – право вийти на пенсію за вислугу років. На Кіровоградщині з початку 2021 року таким правом скористалися 45 осіб.

10:46 24.03.2021

УВАГА! ПРАЦЮЄ ПРЯМА ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА» ЛІНІЯ У БЕРЕЗНІ 2021 РОКУ

В головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня працює пряма телефонна «гаряча» лінія. Звертатись за телефоном (0522)33-04-41. Щочетверга з 13.00 до 14.00 на телефонні дзвінки відповідають:

09:10 03.03.2021