Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Відповідно до пункту 4 статті 12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" проєкт Програма економічного і соціального розвитку Новгородківської селищної територіальної громади на 2024 рік (далі – проєкт Програми), Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту (далі – Звіту про СЕО) та повідомлення про оприлюднення проєкту Програми, Звіту про СЕО:

14:35 09.11.2023

Мета Стратегії полягає у вирішенні спільних проблем та реалізації спільних завдань щодо ефективного розвитку продуктивних сил громади, раціонального викори­стання ресурсного потенціалу, створення комфортних умов життя населення, забезпечення екологічної безпеки та вдо­сконалення територіальної організації суспільства.

14:58 07.11.2023

До уваги жителів громади!

В період військових дій по всій Україні стабільною залишається висока необхідність у донорській крові.

10:37 25.10.2023

Зауваження та пропозиції надаються до Новгородківської селищної ради (вул. Криворізька, 11, селище Новгородка, Кропивницький р-н, Кіровоградська обл., індекс 28200, тел./факс (05241) 2-02-54, e-mail: novgorodka@ukr.net, сайт: http://novgorodkivska-gromada.gov.ua/) з 25 жовтня  по 03 листопада  2023 року.

08:12 25.10.2023

11:47 24.10.2023