Пробаційний нагляд, як основний вид покарання і альтернатива позбавленню та обмеженню волі

З 28 березня 2024 року в Україні запроваджено пробаційний нагляд як основний вид покарання і альтернатива позбавленню та обмеженню волі. Пробаційний нагляд означає, що засуджені за деякі кримінальні злочини відбуватимуть покарання без ізоляції від суспільства, тобто не у в’язниці.

16:57 01.04.2024

Новгородківщина відзначає 210 річницю з дня народження Кобзаря

Є у нашій українській літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям для нас, українців, стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія от уже понад сто років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю.

13:47 05.03.2024

Година пам'яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні в Україні день вшанування Героїв Небесної Сотні. Саме цього дня десять років тому під час Революції Гідності на Інститутській вулиці у Києві протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею».

15:07 20.02.2024

Презентація спільноти НікА для суб'єктів пробації

16 січня 2024 року на базі Кропивницького районного сектору № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області співробітники сектору та клієнти пробації взяли участь в онлайн-заході, організованому громадською організацією «Український Центр Обслуговування Анонімні Нікотинозалежні» (НікА).

11:49 16.01.2024

Просвітницько-правовий захід для учнів Новгородківщини

10 грудня, у світі відзначають Міжнародний день прав людини, адже саме цього дня в 1948 році було прийнято Загальну декларацію прав людини. 08 грудня 2023 року в межах Всеукраїнського тижня права співробітники Кропивницького районного сектору № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області на базі Новгородківської публічної бібліотеки провели інтелектуально-розважальну правову вікторину. В заході прийняли участь учні ПТУ № 36 смт. Новгородка.

11:07 08.12.2023

Щодо отримання інформації з Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи, та посилення відповідальності за злочини, вчинені проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи» від 19 грудня 2019 року № 409-IX внесено зміни до низки нормативних документів.

09:29 04.12.2023

Органи пробації долучаються до реалізації проєкту з імплементації міжнародних стандартів правосуддя щодо дітей

Правопорушення неповнолітніх та пов'язані з ними інші негативні явища у дитячому середовищі набули характеру соціального явища, що у свою чергу зумовлює необхідність активізації діяльності із запобігання правопорушенням у дитячому середовищі та вжиттю необхідних заходів.

14:44 10.11.2023

"Психічне здоров'я – універсальне право людини"

10 жовтня – всесвітній День психічного здоров'я, який відзначається з 1992 року, адже згідно статистики в Україні 1,2 млн. жителів страждає психічними розладами і цей показник з кожним роком зростає. Зростанню захворюваності сприяють стреси, адже вони стали складовою частиною життя сучасної людини.

13:47 11.10.2023

Працевлаштування як важлива складова пробації щодо засуджених

13.09.2023 року відбулась робоча зустріч провідного інспектора Кропивницького районного сектору № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Олександра Мартинюка з Володимиром Ніколаєнком, директором Новгородківського відділу Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Розуміючи важливість зайнятості засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, а також осіб, які готуються до звільнення з місць позбавлення волі, у процесі їхньої соціальної реабілітації, під час зустрічі було обговорено результати співпраці та плани майбутньої роботи в цих напрямках,ознайомлено з переліком робочих вакансій.

08:54 13.09.2023