Відбулося засідання сесії

Дата: 26.04.2022 14:38
Кількість переглядів: 531

26 квітня 2022 року відбулося третє пленарне засідання 21 сесії Новгородківської селищної ради,  на яке було винесено ряд  питань. Зокрема,  розглянуто земельні питання та питання архітектурного характеру.

Також в кінці засідання  селищним головою  Олександром Сирицею було запропоновано  старостам Петрокорбівського та Куцівського старостинських округів визначитися щодо найменування чи перейменування вулиць та  провулків, розташованих на території відповідних населених пунктів,  на честь воїнів-земляків, Гуцула Романа Ігоревича та Петленка Володимира Станіславовича, які проявили мужність і самовідданість у захисті державного суверенітету під час збройної агресії Російської Федерації і загинули, захищаючи Україну, та організувати роботу по залученню до обговорення даного питання рідних та близьких воїнів-земляків, жителів громади, представників депутатського корпусу  тощо.